top of page

ЗІБРАЛИ 6 877 805 ГРИВЕНЬ!

Антін Мухарський був першим артистом, який поїхав виступати у зону АТО 22 червня 2014 року, неодноразово виступав перед військовими на передовій та у шпиталях. У перший тиждень повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року з мисливською рушницею приєднався до Васильківської тероборони. Потім, згідно військової спеціальності музиканта воєнних оркестрів, на прохання ЗСУ, поїхав у благодійний тур до США, Канади та Європи.

На цій світлині - понад 3 000 000 гривень, які Антін Мухарський з Єлизаветою Бєльською зібрали в українських діаспорах Канади та США. Це кошти від українців Торонто, Оттави, Монреалю, Вінніпега, Реджайни, Саскатуна, Едмонтона, Калгарі, Ванкувера, Сіетла, Сан-Франциско, Лос-Анджелеса, Г'юстона, Чикаго, Детройта, Бостона, Бриджпорта, Нью-Йорка, Вашингтона та Атланти. 

Вони перетворилися на 50 дронів DJI Mavic 3, котрі поїхали у гарячі точки Миколаївської, Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей до наших військових.

Ці дрони використовують для розвідки та наведення артилерії. А ще вони мають диво-камеру зі збільшенням у 28 разів, яка дозволяє на відстані до 1600 м ідентифікувати живу силу (хороше слово, бо ж вороги - не люди) і до 2500 м транспорт. Це дає змогу не підлітати близько, а значить й не ризикувати коптером. Для завдань аеророзвідки закупили їх у комплектації Fly More Combo із додатковими акумуляторами та захисною сумкою.

Мавіки.webp
Квитакція від Притули.webp

З концертів у Парижі, Відні та невеликому Різдвяному турі Канадою та США, де на благодійних аукціонах продали десять малюнків із серії "Тваринки з ТРО", ми передали

- 477 417 грн - батальйону "Дніпро-1" НГУ,

- 85 570 грн - для семи бійців, котрі проходять протезування у фонді Protez у Міннеаполісі й відвідали наш концерт у цьому місті,

- 36 650 грн - поету Артему Полежаці, солдату Слобожанської бригади НГУ на тепловізійний приціл,

- 35 550 грн - батальйону "Свобода" на ремонт автівок на Бахмутському напрямку,

- 27 500 грн - Марусі Звіробій та її "Ведмедям" на пальне.

bottom of page